tapety natryskowe


Tapety natryskowe

Tapety natryskowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnego malowania oraz innych efektów dekoracyjnych. Rożnorodność kolorystyki oraz właściwości materiału czynią je bardzo atrakcyjną ofertą dla klienta.

Tapety natryskowe są bardzo trwałe, nie wymagają częstych napraw, są zmywalne, dobrze kryją nierówności ściany, dzięki temu znajdują także zastosowanie w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach.

Firma wykonuje tapety natryskowe dobrej jakości polecamy tapety najwyższej jakości Dialcolor, oraz ekonomiczne i atrakcyjnie wizualne tapety natryskowe w systemie Gotele. Poniżej prezentujemy zdjęcia tapet wykonanych w obu systemach.

Tapety natryskowe - Gotele

Tapety natryskowe - gotele Tapety natryskowe - gotele Tapety natryskowe - gotele
Tapety natryskowe - gotele Tapety natryskowe - gotele Tapety natryskowe - gotele

Tapety natryskowe w systemie Gotele mozna wykonywać w nieograniczonych barwach. Stosuje się podkład, dla natryskiwanej masy, tworzącej na ścianie dekoracyjną strukturę, która także ozdabia i wyrównuje podłoże. Zarówno sam podkład/tło/ jak i masę natryskową /gotele/ można farbować używając do tego celu pigementów. Kolorystyka, wielkość natryskiwanej "kropki" jak i jej wygląd może być do pewnego stopnia kontrolowana, a sam efekt końcowy zależy tylko od naszego pomysłu i wyobraźni. Można zamknąć powierzchnie tapety warstwą lateksową, która zapewni tapecie dłuższą trwałość i zmywalność. Możliwe jest także zastosowanie brokatu, który dodatkowo wydobędzie z tapety świetliste refleksy.

Tapety natryskowe - gotele Tapety natryskowe - gotele Tapety natryskowe - gotele
Tapety natryskowe - gotele Tapety natryskowe - gotele Tapety natryskowe - gotele

Przykładowe koszty tapety natryskowej Gotele wraz z zabezpieczeniem powierzchni (wszystkie pozycje zawierają koszty materiału oraz usługę)

Podstawowe wzory Tapety natryskowej Gotele:

wzorniki gotele kolory

opcje dodatkowe:

Przykładowo koszt kompleksowego wykonania tapety natryskowej jednokolorowej dla pomieszczenia o długości 4m , szerokości 3m oraz wysokości 2,5m to tylko 495zł (ściany+sufit)

Powierzchnia pod gotele nie musi być idealnie równa, mniejsze nierówności są dobrze wyrównywane przez gotele dzięki czemu zazwyczaj nie ma konieczności stosowania gładzi, płyt gk.

 

Tapety natryskowe - Dialcolor

Tapety natryskowe w systemie Dialcolor różnią się sposobem nakładania - główny materiał służy jednocześnie jako podkład i warstwa dekoracyjna. Już po zaaplikowaniu i wyschnięciu tworzą zmywalną powierzchnie, wytrzymującą do 8000 cykli w testach ASTM. DIALCOLOR jest wielokolorową powłoką dekoracyjną do wnętrz na bazie żywic akrylowych, oferowana w 108 podstawowych kolorach, które dają gwarancję porównywalności efektu końcowego z efektem dostępnym na wzornikach.

 

Tapety natryskowe - dialcolor Tapety natryskowe - dialcolor Tapety natryskowe - dialcolor
Tapeta natryskowa Dialcolor

 

DIALCOLOR jest produktem najwyższej jakości, nadaje się do dekoracji każdego typu wnętrz, nawet intensywnie uczęszczanych, cechuje się doskonałą przyczepnością do każdego rodzaju podłoża malowanego lub niemalowanego jak np. gips czy płyty gipsowo-kartonowe, beton, tynki cementowe, drewno i płyty drewnopodobne. Nie posiada zapachu, całkowicie wysycha po 24 godz. - pozwala więc na ponowne użytkowanie malowanych pomieszczeń.

Koszt tapety natryskowej Dialcolor wacha się w granicach 19-35zł za m2 z materiałem. Niektóre powierzchnie wymagają zastosowania odpowiedniego podkładu. Dialcolor nie wyrównuje powierzchni - najlepiej wygląda nałożony na wcześniej przygotowane gładkie ściany (gładź, płyty gk). W cene wliczone jest zabezpieczenie malowanej powierzchni folią ( drzwi, okna, podłoga ).

W przypadku tapety w tym systemie ważną sprawą jest zachowanie odpowiedniej technologii, która zagwarantuje trwałość wykonywanych powierzchni.

 

Tapeta natryskowa Dialcolor

 

Certyfikat z zakresu nakładania tapet natryskowych.

Certyfikat z zakresu nakładania tapet natryskowych

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty -

a w razie pytań i wątpliwości, prosimy o Kontakt

Porozmawiaj z nami na gg